Морська вітроелектростанція Vineyard Wind стане першим комерційним проектом у США

Vineyard Wind – спільний проект компаній Avangrid Renewables та Copenhagen Infrastructure Partners (CIP), нарешті отримало схвалення від Бюро управління енергією океану (BOEM). Це означає, що він, ймовірно, стане першою комерційною офшорною вітроелектростанцією в США.  

Остаточне федеральне схвалення дозволить розробникам розпочати будівництво вже у цьому році.  Авангрід заявив, що побудова підприємства стане початком енергетичного переходу в Америці, де буде створена чиста енергія шляхом використання сильних прибережних вітрів у регіоні.

Морська вітроелектростанція Vineyard Wind стане першим комерційним проектом у США
Морська вітроелектростанція Vineyard Wind стане першим комерційним проектом у США

“Це не старт окремого проекту, а запуск нової галузі. З’явиться багато вільних робочих місць та нечувані економічні вигоди. До цього моменту наш проект пройшов довгий шлях”, – сказав генеральний директор Vineyard Wind Ларс Т. Педерсен.

З 2017 року Vineyard Wind був підданий беспрецедентному та ретельному процесу публічного огляду. Проект отримав понад 30000 схвальних коментарів від громадян, а 90% членів Бюро підтримали його. План будівництва та експлуатації (COP) переглядався двома десятками федеральних, штатних та місцевих установ протягом більш ніж трьох з половиною років. 

Проект полягає у побудові турбін GE Haliade-X, кожна з яких має потужність 13 МВт. Такий високий показник потужності дозволив зменшити загальну кількість турбін з 108 до 62, водночас забезпечуючи загальну потужність 800 МВт споживачам в Массачусетсі. Відстань між турбінами дорівнює одній морській милі. Схема розташування установок була схвалена Береговою охороною США з питань транзиту, риболовлі та навігаційної безпеки.

“Ми дуже раді і пишаємося тим, що стали частиною народження неймовірно важливої нової галузі”, – сказав генеральний директор AVANGRID Денніс В. Арріола. «Ми цінуємо ретельний огляд BOEM, а також значний внесок зацікавлених сторін. Широке залучення багатьох сторін протягом цього процесу покращило проект і позиціонувало як Vineyard Wind, так і ширшу офшорну вітрову індустрію для довгострокового успіху», – додав він.

Безпосередня взаємодія з сусідніми громадами, екологічними організаціями та адвокатами, рибальськими організаціями, урядовими структурами, сприяла розробленню заходів щодо пом’якшення наслідків побудови підприємства. Було затверджено зобов’язання компаній інвестувати мільйони доларів для розробки та впровадження інноваційних технологій та проведення наукових досліджень з метою подальшого захисту морських ссавців. Фірми мають запропонувати протоколи моніторингу, щоб гарантувати, що будівництво не відбуватиметься зі шкодою для морських тварин. Крім цього, турбіни мають бути оснащені системою освітлення для виявлення літаків.

«Цей новаторський проект забезпечить чистою електроенергією понад 400 000 будинків штату Массачусетс, створивши тисячі добре оплачуваних робочих місць та зменшивши тарифи на електроенергію на 1,4 млрд доларів за перші 20 років експлуатації. Очікується також, що проект зменшить викиди вуглекислого газу на 1,68 млн метричних тонн щороку, що еквівалентно виведенню 325 000 бензинових автомобілів з дороги», – говорить розробник.

Перед будівництвом Vineyard Wind компанії мають подати звіт про проектування об’єкта та звіт про виготовлення і монтаж. Ці інженерно-технічні звіти містять конкретні подробиці способу виготовлення та встановлення об’єкта відповідно до затвердженого плану будівництва та експлуатації.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Французький цементний гігант LafargeHolcim об’єднується з підрозділом GE по переробленню поновлюваних джерел енергії

Підрозділ General Electric з поновлюваних джерел енергії й LafargeHolcim, найбільший у світі виробник цементу, уклали угоду з перероблення лопатей вітрових турбін.

Китайські лідери в області електромобілів прогнозують, що до 2030 року на місцевому ринку будуть домінувати автомобілі на новій енергії

Транспортні засоби на новій енергії будуть домінувати на найбільшому автомобільному ринку у світі приблизно через десять років. Про це заявили два керівники...

Shine – портативна вітрова турбіна для шукачів пригод

Канадський стартап Aurea Technologies розробляє та виробляє портативні системи відновлюваної енергії для світового ринку. Турбіна Shine - це перший споживчий продукт компанії,...