Toyota побудує в Японії високотехнологічне місто майбутнього зі штучним інтелектом та мінімальним вуглецевим слідом

Всесвітньо відома корпорація Toyota повідомила деталі проекту щодо будівництва на території старого заводу, біля гори Фудзі, міста майбутнього під назвою Woven City. За попередніми даними в населеному пункту будуть проводитися тестування нових технологій, а також штучного інтелекту.

Місто загальною площею в 71 гектар буде розташоване на відстані 90 км від Токіо. Недаремно його називають живою лабораторією. Його мешканцями стануть дві тисячі розробників, що спеціалізуються на дослідженні штучного інтелекту, розумних будинків, мобільності та робототехніки. Крім того, в місті проживатиме більшість співробітників Toyota Motor Corporation з їх сім’ями, пенсіонерами, продавцями, науковцями та партнерами в галузі. Там спеціалісти зможуть в реальних умовах розробляти та тестувати сучасні технології, масове використання яких дозволить здійснити справжній прорив у сфері високих технологій.

Toyota побудує в Японії високотехнологічне місто майбутнього зі штучним інтелектом та мінімальним вуглецевим слідом
Toyota побудує в Японії високотехнологічне місто майбутнього зі штучним інтелектом та мінімальним вуглецевим слідом

Однією з основних переваг міста стане його максимальна екологічність. Вся інфраструктура буде поєднана єдиною екосистемою, що функціонуватиме на водневих паливних елементах. При зведені будинків в рамках цього проекту будуть використовуватися переважно відновлювальні матеріали, а саме деревина. При будівництві будуть застосовуватися традиційні японські дерев’яні столярні вироби у поєднанні з роботизованими методами виробництва. Для забезпечення домогосподарств необхідною кількістю електроенергії, на кожному даху будівель встановлять фотоелектричні панелі.

Всі будинки будуть обладнані роботехнікою та датчиками, що необхідні для відстежування здоров’я та потреб людини, дані з яких будуть передаватися штучному інтелекту.

Для переміщення людей по населеному пункту передбачені повністю автономні транспортні засоби, що відрізняються нульовими викидами вуглецю. Ініціатори проекту планують створити окремі вулиці: для пересування транспортних засобів з великою швидкістю, для авто з різною швидкістю руху і для пішоходів, а також окремі тільки для пішоходів. Такі міри були прийняті з метою забезпечення максимального комфорту та безпеки мешканців міста.

Також по всьому місту будуть інтегровані зелені насадження у тому числі з допомогою гідропоніки. Для відпочинку та приємних прогулянок у центрі з’явиться парк та площа для зборів місцевої спільноти.

Початок будівництва запланований вже на цей рік, проте кінцеві дати поки, що не були названі. 

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...