Targray представляє нову лінійку сонячних модулів для комерційних, житлових будинків

Міжнародний постачальник сонячної енергії Targray представив лінійку високоефективних сонячних модулів для побудови інтегрованих систем фотоелектрики (BIPV). Працюючи разом із глобальними партнерами, компанія зосереджена на прискоренні зростання та розвитку стійких галузей промисловості. 

Завдяки тому, що асортимент легко інтегруються з облицюванням будь-якої будівлі, нова лінійка продуктів матиме попит на ринках комерційної та житлової нерухомості.

Targray представляє нову лінійку сонячних модулів для комерційних, житлових будинків
Targray представляє нову лінійку сонячних модулів для комерційних, житлових будинків

Модулі Targray BIPV мають широкий асортимент розмірів, форм, кольорів та малюнків, що дозволяє забудовникам та підрядникам вводити сонячну енергію без шкоди архітектурній цілісності своїх проектів. Вони розробляються з високоефективних кристалічних або тонкоплівкових сонячних елементів, здатних забезпечити ефективність перетворення енергії до 20%.

Перший з нових продуктів – це плоскі сонячні батареї, що нагадують зовні стандартну бітумну черепицю. Їх конструкція відповідає принципу модульності, тому вони прості в установці.

Кожна панель являє собою квадрат шириною 156,75 мм і складається з 16 тонкоплівкових фотоелектричних елементів з селеніду міді-індію-галію (CIGS). Вони виробляються в Німеччині і США і мають ККД 22%.

Вихідна потужність фотомодуля становить 80 Вт, напруга холостого ходу 10,58 В, а струм короткого замикання 8,9 А. На базі продукту можна створювати фотоелектричні системи з максимальною напругою 600 Вт.

Друга розробка компанії відрізняється хвилеподібною формою. Зазвичай, таку форму мають традиційні покрівельні матеріали. Поверхня сонячної черепиці може бути чорного, червоного і золотистого кольору. У них, як і в плоскій моделі, використовуються CIGS-фотоелементи. Окрема хвиляста панель має розміри 721 × 500 × 41 мм і важить 9,5 кг. Максимальна вихідна потужність досягає 30 Вт, напруга холостого ходу – 10,6 В, а струм короткого замикання – 4,3 А.

Таким чином, особливостями та перевагами лінійки BIPV є:

1) Більше виробництво електроенергії на квадратний фут, ніж у традиційних сонячних модулів;

2) Відмінний захист від атмосферних впливів, тепло- та шумоізоляція;

3) Широкий вибір розмірів, кольорів, візерунків ;

4) Приваблива естетика завдяки гладкій, прихованій системі кріплення;

5) Зручність та легкість в установці;

6) Міцність і довговічність: пропонується 10-річна гарантія на продукцію та 25-річна гарантія ефективності;

7) Сертифікація якості і безпеки: IEC 61646, IEC 61730, GB 29551-2013, UL 1703 (UL), FCC Part 15B, ISO 9001.

Покрівельні сонячні панелі розроблені та виготовлені в Південній Кореї, а також в Китаї на двох заводах, що належать виробничому партнеру Targray. Разом вони можуть щорічно випускати фотомодулі із загальною потужністю 500 МВт.

Targray планує пропонувати свої фотоелектричні системи для інтеграції в будівлі США, Канади, а також країн Азії і Європи. Вартість продукції компанії в середньому дорівнює 1,3-2 долара США в перерахунку на ват потужності.

Нова лінійка модулів BIPV Targray підтримується глобальною командою спеціалістів, які допомагають клієнтам у плануванні, проектуванні та виконанні їх будівельних та модернізаційних проектів. 

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...