Shine – портативна вітрова турбіна для шукачів пригод

Канадський стартап Aurea Technologies розробляє та виробляє портативні системи відновлюваної енергії для світового ринку. Турбіна Shine – це перший споживчий продукт компанії, який цього року запускається по всій Північній Америці. 

Мобільний вітрогенератор Turbine Wind Charge призначений для відпочинку активних мандрівників. Представники компанії заявили: «Вітер є другим за величиною виробником чистої енергії у світі, проте більшість людей не мають прямого доступу до нього. Як команда любителів активного відпочинку на природі з досвідом у галузі техніки, ми взялися за створення продукту вітроенергетики, який надає користувачам можливість виробляти власну чисту енергію вдень чи вночі в дощову, хмарну та сонячну погоду”.

Shine - портативна вітрова турбіна для шукачів пригод
Shine – портативна вітрова турбіна для шукачів пригод

Окрім багатоденних кемпінгів, розробка ідеально підходить для кемпінгу в автомобілях, на територіях, де відсутня електрична мережа, а також під час надзвичайних ситуацій тощо. З його допомогою можна буде заряджати електричні пристрої, використовуючи лише вітер. Shine генерує потужність при температурі від 0 до 40 C від 32 до 104 градусів F.

Розробники стверджують, що пристрій укомплектований сертифікованою технологією, що робить його більш ефективним за інші портативні джерела живлення, що працюють завдяки відновлювальним джерелам енергії. Всього за одну годину Turbine Wind Charge може зарядити три смартфони від 0 до 100%. Крім того, до пристрою можна одночасно підключати чотири прилади, зекономивши час на заряджанні. Турбіна Shine легко заряджає ще й такі електронні пристрої, як планшети, лампи, камери тощо. 

Якщо вітрогенератор скласти, він буде мати торпедоподібну форму довжиною 35 см і діаметром 10 см. Його вага становить 1,3 кг. Приблизно за дві хвилини він розкладається на три лопаті, що утворюють ротор діаметром 60 см і опору висотою 91,4 см. Ротор та опора кріпляться за допомогою розтяжок. Всі елементи генератора під час перенесення поміщаються в його корпусі, включаючи дроти, кріплення та кілочки. Завдяки цьому він поміщається навіть у звичайному дорожньому рюкзаку та швидко налаштовується на будь-якій місцевості.

“Простота дизайну Shine, двохвилинне налаштування та можливість швидкого генерування й накопичення енергії є найголовнішими перевагами нашої турбіни”, – підтвердила Кет Адалай, генеральний директор та засновник Aurea Technologies.

Shine Turbine Wind Charge досягає потужності 40 Вт та може функціонувати при швидкості вітру 3,6-28 м/с, самостійно повертаючись в ту сторону, де є вітер. Вироблена електроенергія зберігається у вбудованій 5-вольтовій літій-іонній батареї потужністю 12 А • год для подальшого використання. Від неї через стандартний USB-роз’єм можна заряджати будь-які гаджети. При цьому максимальна сила вихідного струму становить 2 А. Пристрій також можна попередньо зарядити вдома, використовуючи стандартну настінну розетку.

З початку червня розробку можна попередньо замовити на сайті кампанії Kickstarter, яка фінансує краудфандинг Shine. Наразі Shine готовий до виробництва. Компанія Shine проходить міжнародну сертифікацію з якості та безпеки. Турбіни будуть вироблятися в Канаді. Перші покупці з використанням знижки 40% зможуть придбати Turbine Wind Charge всього за 240 доларів США. Початок масового продажу запланований на вересень цього року.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...