Новий електричний велосипед від компанії Rideshare Lyft

Компанія Rideshare Lyft нещодавно продемонструвала свій новий та вдосконалений електричний велосипед. Новий винахід можна брати в короткостроковий прокат. На його розробку компанія витратила майже два роки, проте отриманий результат того вартий. Розробка ebike оснащена адаптивним двигуном потужністю 500 Вт, який налаштований “на будь-яку швидкість і рівень дорожнього руху”. Швидкість він набирає автоматично без ручного перемикання передач. Електричний велосипед завдяки масивній батареї здатний проїхати 60 миль за один повний заряд. 

Новинка має вбудований РК-екран, на якому відображаються дані про їзду, такі як швидкість та залишок заряду. Вбудована акустична система може ознайомити користувачів з основами користування послугою, включаючи інструкції користування пристроями з розблокування, паркування та інших сервісних операцій. 

Новий електричний велосипед від компанії Rideshare Lyft
Новий електричний велосипед від компанії Rideshare Lyft

Електричний транспортний засіб оснащений цілою купою світлових ефектів, включаючи підсвічене кільце, яке називають світлодіодним маяком. Він світиться рожевим або яскраво-білим відтінком, щоб допомогти гонщикам побачити інших учасників дорожнього руху в нічний час.

Крім того,  представники компанії Lyft заявили, що при проектуванні велосипеда забезпечення безпеки було пріоритетом. У зв’язку з цим вони розробили новий вид фарби, який буде відображати фари транспортного засобу вночі, так само як це роблять вуличні знаки. Іншими особливостями безпеки є гідравлічне гальмування, завдяки якому гонщики можуть більш безпечно та плавно зупинятися.  Вбудований набір датчиків постійно стежить за підсистемами ebike, включаючи гальма та акумулятор. Це допомагає компанії переконатись, що всі наявні ebikes перебувають у справному стані. 

Велосипед призначений для водіїв різного зросту, адже сидіння можна легко відрегулювати. Новинка оснащена наскрізною рамою, спереду встановлений зручний вантажний кошик, а також підставка та вбудований велосипедний замок.

За словами Джуліана Чоккатту з Wired, який нещодавно повинен був їздити на прототипі, новий ebike оснащений GPS і Wi-Fi. Завдяки технологіям клієнти матимуть змогу знайти доступний та швидкий маршрут на карті в мобільному додатку, не використовуючи своїх смартфонів.

“Lyft завжди намагався створити доступні, надійні та радісні перевезення”, – заявив Джон Ціммер, президент і співзасновник Lyft. Велосипед може швидко на якісно довезти клієнта в місце призначення, уникаючи пагорбів та ям. 

Спочатку буде проведений загальнодоступний бета-тест, який пройде незабаром в Сан-Франциско. На ньому всі охочі матимуть змогу випробувати новинку. Зрештою, електричний велосипед буде виведений на ринки по всій країні, починаючи з Чикаго. 

Оскільки електричні велосипеди стали популярними серед клієнтів LYFT, бо компанія першою представила їх в 2019 році, очікується великий попит на новинку. 

“Використовуючи наші знання як найбільшого оператора ebike в Північній Америці, ми вирішили зробити найкращий у світі спільний ebike з прекрасним сучасним дизайном, передовими технологіями безпеки та низьким рівнем вуглецевого сліду”, – сказав Девід Фостер, глава транзиту.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...