Ретро-футуристичний Electrocycle обіцяє 300 миль електричної дальності

Американський стартап Zaiser Motors у Колорадо заявив, що працює над електричним мотоциклом, здатним досягти колосальних 300 миль (483 км) пробігу за один заряд. Він має назву Electrocycle. Величезний крузер з дуже маленьким заднім колесом втілив у собі кілька цікавих рішень.

Zaiser Motors заснували два роки тому підприємці Ентоні Кросс і Кріс Шипман (обидва запеклі байкери) після невдалої спроби придбати відповідний електромотоцикл. Асортимент на ринку видався їм мізерним, характеристики незадовільними, тому Ентоні і Кріс вирішили зробити електричний байк самостійно.

Ретро-футуристичний Electrocycle обіцяє 300 миль електричної дальності
Ретро-футуристичний Electrocycle обіцяє 300 миль електричної дальності

Головне, що вражає у новинці – це дальність ходу. Пробіг Zaiser Electrocycle на одному заряді складає 300 миль, тобто 482 км. За яким саме циклом відбувався підрахунок, не уточнюється.

Незважаючи на те, що розробка мотоцикла зайняла два роки, таких характеристик поки ще немає ні в кого. Зазвичай виробляються байки з пробігом 250 миль (400 км) і лише з одним ведучим колесом. На відміну від них новинка оснащена повним приводом. Реалізовано це завдяки спеціально розробленим мотор-колесам. Таким чином, він буде працювати не лише на одному моторі-концентраторі, а на двох. Потужність буде спрямована на обидва колеса, щоб досягти швидкості 0-60 миль/год (96,6 км/год) у діапазоні 3,6 секунди та максимальної швидкості 120 миль/год  (193 км/год). 

Акумуляторна батарея є знімною. Замінити її можна буде самостійно в гаражі і прикріпити нову, заздалегідь заряджену. Крім того, знімна батарея дозволить проводити апгрейд мотоцикла: після декількох років експлуатації можна буде укомплектувати новинку  більш сучасною і довготривалою АКБ, а стару компанія обіцяє безпечно утилізувати відповідно до принципів так званого сталого розвитку. Спочатку мотоцикл буде поставлятися з батареєю потужністю 17,5 кВт · год, яка не зашкодить ні естетиці, ні аеродинаміці новинки. Цей акумулятор є більшим, ніж той, який пропонують і Zero Motorcycles, і Harley-Davidson LiveWire.

Додаткові вдосконалення полягають у підвищенні ефективності завдяки новій системі охолодження з двома ступицями та надлегкому композиційному матеріалу, впровадженому під час виробництва. 

Щодо розмірів новинки, то вони справді вражають. Великий громіздкий двомісний мотоцикл з дуже маленьким заднім колесом. 

Розробники обіцяють встановити інноваційну систему стабілізації, яка буде контролювати поведінку мотоцикла з урахуванням навколишнього середовища. Крім того, Electrocycle буде оснащений автомобільною системою штучного зору на основі лідарів.

Zaiser Motors стверджує, що електроцикл матиме ряд цікавих особливостей та технологій. Серед них – можливість швидкої зарядки, повний привід через пару втулкових двигунів, які також забезпечують контроль тяги, «автоматична стабілізація» та модульні акумулятори.

Випуск мотоцикла очікується в кінці цього або на початку наступного року. Вартість становить приблизно 25 тисяч доларів. Виробництво буде масовим – 2200 мотоциклів в рік.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Французький цементний гігант LafargeHolcim об’єднується з підрозділом GE по переробленню поновлюваних джерел енергії

Підрозділ General Electric з поновлюваних джерел енергії й LafargeHolcim, найбільший у світі виробник цементу, уклали угоду з перероблення лопатей вітрових турбін.

Китайські лідери в області електромобілів прогнозують, що до 2030 року на місцевому ринку будуть домінувати автомобілі на новій енергії

Транспортні засоби на новій енергії будуть домінувати на найбільшому автомобільному ринку у світі приблизно через десять років. Про це заявили два керівники...

Shine – портативна вітрова турбіна для шукачів пригод

Канадський стартап Aurea Technologies розробляє та виробляє портативні системи відновлюваної енергії для світового ринку. Турбіна Shine - це перший споживчий продукт компанії,...