Renault і Plug Power запускають спільне підприємство, щоб підтримати розвиток водневої мобільності в Європі

Renault Group – один з лідерів автомобільної промисловості та американський Plug Power Inc. – світовий лідер в області рішень з виробництва водню та паливних елементів «під ключ», запускають спільне підприємство. Воно отримало назву «HYVIA» й у рівній мірі належить обом партнерам. Підприємство очолюється Девідом Холдербахом, який має понад 20 років досвіду у стратегічних, продуктових і міжнародних продажах Renault Group.

Назва HYVIA є скороченням від водню – «HY» водню та латинського слова «VIA» – дорога, що уособлює прагнення відкрити новий шлях до низьковуглецевої мобільності.

Renault і Plug Power запускають спільне підприємство, щоб підтримати розвиток водневої мобільності в Європі
Renault і Plug Power запускають спільне підприємство, щоб підтримати розвиток водневої мобільності в Європі

Спільне підприємство буде пропонувати ряд легких комерційних автомобілів (LCV) на паливних елементах. А також там будуть постачання «безвуглецевого» водню та послуги з обслуговування та управління автопарком.

Renault і Plug Power прагнуть розвинути водневу мобільність в Європі та поставити Францію в авангарді промислового та комерційного розвитку водню разом з Hyvia. Тому спільне підприємство буде вести свою діяльність у Франції.

Групи досліджень і розробок будуть працювати у Вільє-Сен-Фредерик – центрі проектування та розробки водневих легких комерційних автомобілів групи Renault і майбутньої штаб-квартири підприємства Hyvia.

У межах проекту Re-Factory групи процесів, виробництва та логістики, що базуються у Флен-сюр-Сен, розпочнеться збірка паливних елементів і заправних станцій з кінця 2021 року. Крім того, завод Batilly буде виробляти перші легкі комерційні автомобілі. Потім PVI для Power Vehicle Innovation, дочірня компанія групи Renault, візьме на себе відповідальність за інтеграцію паливних елементів у Gretz-Armainvilliers.

Також Renault наразі займається перетворенням своїх моделей. Засновані на Renault Master, водневі LCV Hyvia будуть доступні у трьох версіях: «Фургон», «Під забудову великого обсягу» для перевезення вантажів і «Міський автобус» для перевезення людей. Продаж легких комерційних автомобілів із запасом ходу до 500 км і заправкою за 3 хвилини почнеться у кінці 2021 року.

Крім того, за допомогою Hyvia продажах Renault Group хоче досягти 30% частки ринку водневих легких комерційних автомобілів в Європі до 2030 року. Таким чином, вона сподівається до того ж терміну вивести на ринок найекологічніший продукт на європейському ринку.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...