Прокат електросамокатів Bolt у Києві

В столиці запрацював сервіс з прокату електросамокатів від компанії Bolt, вартість оренди на день складе 600 грн.
У всьому світі користувачі обирають легкі, зручні та екологічні транспортні засоби, що дозволяють вирішити проблему «останньої милі» та швидко дістатися до роботи чи дому. На початку серпня сервіс Bolt повідомив про запуск першого в Україні сервісу прокату електросамокатів в Києві, що дозволить гостям столиці та її жителям більш комфортно та швидко пересуватися містом.
Для того, щоб скористатися послугами, достатньо оновити додаток Bolt для виклику таксі. Після оновлення вам треба буде відсканувати QR-код обраного самокату. Здійснити оплату можна карткою. В додатку також розміщена детальна інструкція що до безпечної експлуатації транспортного засобу.

Прокат електросамокатів
Прокат електросамокатів


Користувачі можуть бути впевнені у своїй безпеці, оскільки всі пристрої регулярно проходять дезінфекція. Не дивлячись на систематичну обробку, компанія радить все ж таки користуватися санітайзерами та одноразовими рукавичками.
Знайти електросамокат можна біля станцій метро, парків та найбільш відвідуваних місць. Перші локації сервісу розміщені у Мар’їнському парку, Майдані Незалежності, а також Поштовій та Бессарабській площах. Діставшись точки призначення, самокат можна залишити у безпечному місці, зображених на карті в додатку. За паркування у непризначеному для цього місці загрожує штрафом.
Вартість хвилини поїздки складає 4,90 грн, а при ренті на весь день діє спеціальна ціна у 600 грн, також сума оплати за послугу включає ціну за розблокування, яка становить 29 грн.
Всі транспортні засоби оснащені GPS-системами, які потрібні для отримання точної інформації про місця їх розблокування та поточного знаходження. Щоранку співробітники Bolt їздять по місту та збирають самокати, щоб відвезти їх до пунктів зарядки.

Прокат електросамокатів
Прокат електросамокатів


Партнером проекту є компанія Венбест, зобов’язання якої полягають у забезпеченні електропристроїв та слідкування за дотриманням чинних правил оренди.
Сервіс з прокату електричних пристроїв для пересування містом є одним з кроків до здійснення довгострокової екологічної стратегії компанії, що полягає у зменшенні транспортних викидів вуглецю в атмосферу.

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...