У бразильському штаті Параїба побудують сонячний комплекс потужністю 1,6 ГВт

Бразильська енергетична компанія Rio Alto Energias Renovaveis SA побудує комплекс сонячної енергії потужністю 1625 МВт у штаті Параїба на сході Бразилії. Новина була оголошена у прямому ефірі 11 червня, де були присутні губернатор Параїба Жоао Азеведу, представник Rio Alto Едмон Фархат, а також інші представники уряду штату.

Сонячний проект отримав назву Santa Luzia. Він буде складатися з 28 сонячних ферм, кожна з яких матиме потужність 58 МВт. У Rio Alto підрахували, що спочатку компанія інвестує у проект близько 4,1 мільярда бразильських реалів (801,5 мільйона доларів США). Будівництво заплановано на липень поточного року.

У бразильському штаті Параїба побудують сонячний комплекс потужністю 1,6 ГВт
У бразильському штаті Параїба побудують сонячний комплекс потужністю 1,6 ГВт

Загалом 1,3 мільйона сонячних фотоелектричних (PV) панелей покриють територію площею 1700 гектарів (4200 акрів) у містах Санта-Луція та Сан-Мамеде. Після завершення будівництва, запланованого на січень 2023 року, комплекс Santa Luzia зможе генерувати достатньо енергії для задоволення потреб понад 1,6 мільйона будинків.

Santa Luzia буде другим підприємством компанії у Параїба. Rio Alto вже побудувала сонячний комплекс у Коремас, муніципалітеті з найвищим індексом сонячної радіації у Бразилії.

Едмонд Фархат заявив, що новий проект у п’ять разів більший, ніж у Коремас, і повинен створити близько 2 000 прямих робочих місць і 8 000 непрямих робочих місць. Він нагадав, що у Коремас, було створено 850 прямих робочих місць, і 99% з них були виділені жителям регіону.

Пан Фархат також підкреслив, що компанія уклала партнерство з Федеральним університетом Параїба (UFPB), щоб запропонувати студентам стажування за курсом відновлюваної енергії.

Федеральний депутат Ефраїм Филью зазначив, що з приходом компанії Rio Alto, піонера сонячної енергетики у Бразилії, з’явиться дохід, можливості та нові робочі місця. “Упевнений, що це буде неймовірна допомога для нашого регіону.”

Варто підкреслити, що, крім створення робочих місць і доходів для муніципалітетів, Rio Alto прихильна до справ місцевої громади та піклується про навколишнє середовище. Це є найважливішими характеристиками будь-якого підприємництва, яке безпосередньо пов’язане з природними ресурсами.

Так, партнерство між Rio Alto та Управлінням з охорони навколишнього середовища Параїба (SUDEMA) призвело до проекту, спрямованого на визначення місцезнаходження 750 джерел річки Параїба, які розташовані у 18 муніципалітетах штату. Поки перевірено 116 джерел. Буде проаналізовано, які з них необхідно активізувати, і Rio Alto повинна допомогти у цьому процесі.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...