В ОАЕ будуть отримувати воду з повітря за допомогою сонячних батарей

Стале зростання на Близькому Сході значною мірою залежить від наявності води в пустелі. Адміністративні органи та приватні фірми заохочують людей до відповідального використання ресурсу за допомогою інтелектуальних лічильників. Також передбачені помпи зі штучним інтелектом для відстеження та контролю споживання.

Щоб уникнути втрат, управління енергетики та водопостачання Дубая використовує технології, щоб попереджати людей про можливі витоки. У межах цих заходів американська фірма Source Global збирається використовувати сонячну енергію та протестувати свій метод перетворення повітря на воду.

В ОАЕ будуть отримувати воду з повітря за допомогою сонячних батарей
В ОАЕ будуть отримувати воду з повітря за допомогою сонячних батарей

Використовуючи гідропанелі, що працюють від сонячної енергії, вентилятори втягуватимуть повітря і спрямовуватимуть його до наноматеріалу, здатного захоплювати воду. Ця захоплена волога буде додатково залучена у вигляді пари, коли панель нагрівається від сонця. Пізніше пара буде конденсуватися та збиратися у спеціальні резервуари.

Віцепрезидент Source Global Вахід Фотухі сказав, що ці гідропанелі ефективно виробляють високоякісну питну воду з дня у день, не вимагаючи будь-якої інфраструктури, енергії чи будь-якого типу електромережі

Водопоглинальний матеріал пропускає забруднювачі, утримуючи тільки воду. Кожна панель здатна виробляти від двох до п’яти літрів води щодня. Користувачі також можуть відстежувати якість води, яка забирається завдяки вбудованим у механізм датчикам.

Робота вентиляторів всередині системи регулюється відповідно до інформації, що обробляється за допомогою інтелектуальних технологій, тобто рівня вологості та температури повітря.

Source Global зарекомендувала себе у Дубаї у 2017 році, оскільки вважала, що регіон зацікавлений в інвестуванні коштів у такі рішення. У Дубаї компанію зацікавив перш за все, той факт, що це центр для регіону Близького Сходу й Африки, а також центр нових інновацій для ключових галузей, таких як сільське господарство та водопостачання.

Одна з найбільших проблем для цієї технології – це її широке поширення, оскільки людям потрібен час, щоб звикнути до таких ідей.

Пан Вахід Фотухі додав: “Як і у випадку з більшістю проривних технологій, спочатку люди не наважуються змінюватися. Вони не хочуть пробувати щось нове, і те ж саме стосується водного сектору. Люди тут звикли до основного продукту для виробництва води, і те, що ми пропонуємо, це новий, ефективний спосіб отримання питної води.”

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...