NIO розпочинає будівництво інтелектуального індустріального парку електромобілів у місті Хефей

Китайський уряд інвестує у будівництво величезного індустріального парку під назвою Neo Park у Хефеї. Головною підставою будівництва є рамкова угода, ухвалена у лютому 2020 року,  з містом Хефей та регіоном Аньхой.

Підприємство займає площу майже 70 км. Воно буде розділене на кілька зон: виробничу, житлову, дослідницьку, екологічну та культурну.

NIO розпочинає будівництво інтелектуального індустріального парку електромобілів у місті Хефей
NIO розпочинає будівництво інтелектуального індустріального парку електромобілів у місті Хефей

Компанія планує створити на території парку завод з виробництва автомобілів. У ньому буде розміщений промисловий кластер інноваційних інтелектуальних електромобілів, у якому братимуть участь сотні компаній, що виробляють електромобілі. Площа цієї території становитиме 11,3 квадратних кілометрів.

Згідно з повідомленнями китайських ЗМІ, Neo Park у столиці провінції Аньхой матиме виробничі потужності на мільйон електромобілів. 

Планується створити понад 50 000 робочих місць, у тому числі понад 10 000 у науково-дослідних та дослідно-конструкторських роботах. Початкові інвестиції складають 50 млрд юанів (близько 6,4 млрд євро).

Nio вже надала понад десять мільярдів юанів (близько 1,3 мільярда євро) на будівництво заводів та дослідницьких центрів.

Індустріальний парк охопить весь ланцюжок виробництва інтелектуальних електромобілів – розробку програмного забезпечення для автономного водіння, розробку “інноваційних технологій для комплектних транспортних засобів”, а також акумуляторів та конструкцій самих транспортних засобів. NIO NeoPark після завершення будівництва допоможе економити майже $ 500 на кожному випущеному транспортному засобі та на логістичних витратах. 

Індустріальний парк є екологічно чистим місцем. Він сприяє зменшенню викидів вуглецю та досягненню вуглецевої нейтральності.

Nio також використовує позики від Аньхоя для інвестування в розширення своєї інфраструктури. У середині квітня автовиробник представив друге покоління своєї станції обміну акумуляторів, яка, як передбачається, зможе змінити 312 батарей на день. Компанія оголосила “План енергетики”, згідно з яким в Північно-Китайських провінціях протягом наступних трьох років буде створена необхідна інфраструктура для електромобілів. До неї входять станції швидкої зарядки, зарядні пристрої та станції обміну акумуляторів.

До цього часу автомобілі Nio будувались на заводі JAC в Хефеї, саме так і виникло співробітництво з Аньхоєм. JAC також є партнером спільного підприємства Volkswagen. Лише нещодавно було оголошено, що Volkswagen розпочала будівництво власного заводу MEB в Аньхої.

Крім того, Nio повідомив про довгоочікуваний запуск у Європі. Він відбудеться у Норвегії. “Це перший вихід Nio на висококонкурентний європейський ринок і переломний момент для нашої глобальної ринкової стратегії”, – заявила компанія. Більше деталей очікується на початку травня.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...