Час настав: Lotus повністю переходить на виробництво електромобілів

Відомий британський виробник спорткарів Lotus планує у найближчому майбутньому повністю перепрофілюватися на електромобілі. Але «лебедина пісня» буде – компанія випустить останнє бензинове авто.

Про це розповів гендиректор бренду Філ Пофам, передає TNW.

Перехід на електромобілі не станеться дуже швидко. Упродовж 2 наступних років Lotus збирається створити ще один автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння. Але майбутнє – за електрокарами. І в компанії це розуміють.

Цікаво, що Lotus не збирається виготовляти гібридні варіанти автомобілів із бензиновим двигуном в додачу. На думку керівництва, тоді конструкція спорткару стане занадто складною і важкою. А за філософією бренду, їхнім авто притаманна легкість.

Як очікують, Lotus зможе випустити перший спортивний електромобіль вже наприкінці 2022 року. Як вважають експерти, компанія спробує вийти за межі свого звичного цінового діапазону від 45 тисяч до 85 тисяч фунтів стерлінгів, щоб покращити доходи та «увійти» в потрібну сферу ринку.

«Ми віримо у майбутнє електромобілів. І збираємося створювати такий продукт у майбутньому», – заявив Філ Пофам.

Як зазначають експерти, перехід Lotus на електромобілі дасть ще кілька очевидних плюсів для компанії. Таким чином бренд зможе покращити експлуатаційні характеристики своїх авто.

За словами Пофама, в автомобілі на електронній основі можна легше досягти бажаних показників щодо крутного моменту та розподілу ваги. Крім того, це дасть додатковий простір для дизайнерських експериментів та можливостей. Ці речі, зазвичай, важче досягають у автомобілях з двигунами внутрішнього згорання.

Lotus – відома автомобільна компанія, що випускає спортивні та гоночні автомобілі. Її заснували у Великій Британії у 1952 році. Цікаво, що представники бренду допомагали розробляти автомобіль Tesla Roadster. У 2017 році власником Lotus стала компанія Geely.

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...