Готові установки для спалювання водню Aggreko в Європі

Світовий лідер у галузі обладнання для тимчасового енергопостачання Aggreko plc оголосив 23 червня, що має намір збільшити кількість своїх водневих генераторних установок потужністю 50 кВТ до 10. Лідер зазначив, що вони повністю готові до установки замовниками по всій Європі.

Спільно зі своїм партнером-розробником інтегрованих водневих рішень CMB.TECH демонстраційний зразок водневої генераторної установки пройшов успішні випробування. Тим самим відкрився шлях для подальшого розширення.

Готові установки для спалювання водню Aggreko в Європі
Готові установки для спалювання водню Aggreko в Європі

Це дозволить компанії інвестувати у 10 додаткових установок для забезпечення готовності до водню. Робота буде проходити з провідними замовниками та партнерами для подальшого тестування та затвердження водню як енергоносія для тимчасової енергії. Очікується, що це рішення буде готове у кінці 2021 року.

На додаток до цього, Aggreko також уклала партнерську угоду з Nedstack для створення демонстраційної установки паливних елементів. Установка буде здатна інтегрувати водневу технологію з нульовим рівнем викидів в акумуляторну батарею з навісом.

Водневий гібрид складається з паливної комірки з протонообмінною мембраною та літій-іонної накопичувальної системи з технологією, встановленою для тестування у центрі Aggreko у місті Мердійк, Нідерланди.

Aggreko вивчає водневі технології та логістику постачання палива, щоб краще зрозуміти довгострокову доцільність та використання при тимчасовій генерації електроенергії.

Гібриди двигуна та паливних елементів будуть доступні як випробувальні, так і демонстраційні установки для замовників у другій половині 2021 року.

Очікується, що це допоможе компаніям у всьому світі скоротити власні викиди та подолати розрив до нульового значення.

Директор за технологіями майбутнього в Aggreko Карстен Рейнк-Коллон сказав: “Підприємства у всьому світі лише на початку водневої подорожі, і тому їх потрібно підтримувати, щоб знайти найкращі шляхи інтеграції його у свою діяльність. Для цього необхідні кращі рішення, збільшення інвестицій в інфраструктуру зберігання та транспорту. Саме тому ми тестуємо різні технології, щоб повністю зрозуміти роль, яку може відігравати водень у переведенні тимчасової енергії на нульовий рівень.”

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...