GM збільшить витрати на електромобілі на 30% та побудує два нових заводи з виробництва акумуляторів

General Motors (GM) збільшить глобальні витрати на електричні та автономні транспортні засоби до 35 мільярдів доларів до 2025 року. Це на 30% перевищує найновіший прогноз і засвідчує той факт, що компанія прагне до лідерства в електромобілях. Про це повідомили Reuters джерела, які проінформовані у цьому питанні.

У межах цих витрат автомобільний виробник №1 у США побудує ще два заводи з виробництва акумуляторних батарей і просуне частину своїх інвестицій в електромобілі.

У листопаді GM збільшила свої плани витрат з 20 мільярдів доларів – цифра, яка була оголошена у березні до того, як пандемія COVID-19 зупинила автомобільну промисловість.

GM збільшить витрати на електромобілі на 30% та побудує два нових заводи з виробництва акумуляторів
GM збільшить витрати на електромобілі на 30% та побудує два нових заводи з виробництва акумуляторів

Очікуване оголошення GM про збільшення витрат було зроблено менш ніж за місяць після того, як конкурент Ford Motor Co збільшив свої витрати на електромобілі більш ніж на третину до понад 30 млрд доларів до 2030 року.

Сукупні зобов’язання найбільших американських автовиробників у розмірі 65 млрд доларів відбивають перегони озброєнь електромобілів. Ці перегони змусили деяких автовиробників, таких як Lordstown Motors Corp, щосили намагатися залучити більше коштів.

Крім того, генеральна директорка GM Мері Барра планує зустріч зі спікером палати представників США Ненсі Пелосі для обговорення електромобілів і викидів транспортних засобів. Мері також зустрінеться й з іншими демократами.

Співпраця з Вашингтоном є критично важливою, оскільки президент Джо Байден запропонував 174 млрд доларів для розвитку електромобілів як частини свого інфраструктурного плану. У GM закінчився термін дії нинішнього федерального податкового кредиту у розмірі 7500 доларів США. Компанія прагне до більшої гнучкості для досягнення мети по скороченню викидів вуглецю у період до 2026 року.

Видання The Associated Press 14 червня повідомило, що GM планує оголосити про два нових заводи з виробництва акумуляторів у США, посилаючись на коментарі президента Марка Ройсса. GM підтвердила коментарі керівника, але поки що не має інформації, де саме у США будуть будувати заводи. Відомо, що кожен з цих проектів, як очікується, буде коштувати понад 2 мільярди доларів.

У січні GM заявила, що ставить перед собою мету продавати всі свої нові автомобілі, позашляховики та легкі пікапи з нульовими викидами з вихлопних труб до 2035 року.

GM і її південнокорейський партнер по спільному підприємству LG Energy Solution вже будують завод з виробництва акумуляторів на північному сході Огайо. Партнери також оголосили, що другий завод з виробництва акумуляторів вартістю 2,3 мільярда доларів буде розташований у Спрінг-Хіллі, штат Теннессі.

У листопаді GM підтвердила, що прискорить випуск нових електромобілів і планує до 2025 року запропонувати 30 моделей по всьому світу, у порівнянні з попередньою метою у 20 до 2023 року. Барра сказала, що автовиробник хоче перевищити річні продажі в 1 мільйон електромобілів у США та Китаї до 2025 року.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...