FedEx та Nuro співпрацюють для здійснення автономних доставок

Минулого тижня FedEx оголосив про початок партнерства з компанією Nuro, однією з провідних автономних компаній у США. Метою співробітництва є  випробування безпілотних автомобілів для доставки товарів.

“Ми раді співпрацювати з таким лідером автомобільної галузі, як Nuro, оскільки продовжуємо досліджувати використання автономних технологій в рамках логістичних операцій”, – додав Йонг.

Постачання здійснюватимуться автомобілем Nuro R2, першим повністю автономним транспортним засобом. Компанія отримала дозвіл на використання автомобіля від Міністерства транспорту США для роботи на дорогах загального користування. 

FedEx та Nuro співпрацюють для здійснення автономних доставок
FedEx та Nuro співпрацюють для здійснення автономних доставок

R2 має безліч інноваційних функцій, які відсутні у традиційних транспортних засобах. Наприклад, відсутність дзеркал з боковим оглядом забезпечує плавні закруглені контури, звужуючи розміри автомобіля та забезпечуючи додатковий простір для автомобілістів, велосипедистів та пішоходів. Відсутність переднього лобового скла дозволяє в разі зіткнення зменшити пошкодження.

“Співпраця з FedEx – світовим лідером у галузі логістики – це неймовірна можливість переосмислити кожен аспект доставки на місцевому рівні. Партнерство дозволить нам доносити потужні технології Nuro до більшої кількості людей по-новому”, – сказав Козімо Лейпольд, керівник відділу партнерських відносин Нуро.

Хоча партнерство з FedEx означає перший крок Нуро в доставці посилок, транспортні засоби компанії вже проходять випробування, доставляючи піцу в Х’юстоні.

У квітні Domino’s, найбільша у світі піцерійна компанія, почала пропонувати послуги автономної доставки піци.

“Ця програма дозволить нам краще зрозуміти, як клієнти реагують на доставку, як вони взаємодіють з роботом і як це впливає на роботу магазину”, – сказав Денніс Малоні, старший віцепрезидент і головний директор з питань інновацій піцерії.

То як саме працює ця система доставки піци без драйверів?

Клієнти, які роблять передоплату на замовлення в Інтернеті на сайті Woodland Heights Domino протягом певного часу, матимуть можливість отримати піцу автономним автомобілем Nuro. Замовники отримають сповіщення з текстовими повідомленнями про те, що їх замовлення оформлене. Також їм буде надіслано унікальний PIN-код для введення на сенсорному екрані транспортного засобу, який відкриє двері та дозволить клієнту отримати їх замовлення зсередини. “За ці роки ми зробили дуже багато робити лише, щоб досягти автономної та швидкої доставки. Звісно, значна частина нашої роботи невідома зовнішньому світу – від проектування та виготовлення власного автомобіля з нуля до тестування кожного аспекту програмного забезпечення. Усі ці зусилля завершились чимось скромним, але важливим: отримання смачної піци для реальних клієнтів”, – сказав співзасновник Nuro Дейв Фергюсон. 

Наразі партнери планують виробити та випустити на дороги близько 200 000 автомобілів. Їх будуть використовувати для здійснення поставок. Nuro очікує, що технологія зробить операції FedEx більш ефективними та відкриє нові горизонти доставки.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...