Єгипет почне виробництво електромобілів з середини 2022 року

Тринадцять імпортних електромобілів будуть протестовані на єгипетських вулицях з наступного місяця. Про це заявив міністр державного сектора Єгипту Хішам Тауфік, коли був присутній на презентації електромобіля Nasr E70. За його словами, дев’ять машин будуть протестовані водіями, призначеними Uber.

Планується, що виробництво Nasr E70 почнеться у середині 2022 року у компанії El Nasr Automotive Manufacturing Company, дочірньої компанії металургійної компанії Міністерства державних підприємств. Пан Тауфік додав, що міністерство почало вивчення проекту виробництва електромобілів ще у середині 2019 року у межах програми з реформування та розвитку своїх дочірніх компаній, включаючи El Nasr Automotive Company. Проект відповідає глобальному переходу на електромобілі та директивам президента Абдель Фаттаха Ель-Сісі по локалізації виробництва автомобілів, які працюють на чистій енергії.

Єгипет почне виробництво електромобілів з середини 2022 року
Єгипет почне виробництво електромобілів з середини 2022 року

Корпорація Dongfeng, один з найбільших автомобільних виробників у Китаї, буде брати участь у виробництві автомобіля Nasr E70. Угода між El Nasr Automotive Company та Dongfeng була підписана у червні 2020 року після кількох місяців переговорів.

Генеральний директор El Nasr Automotive Company Хані Ель-Хоулі сказав, що в Єгипті будуть доступні три типи моделей електромобілів, кожна з яких буде відрізнятися потужністю акумулятора.

Спочатку батареї виготовлятимуться у Китаї, а потім виробництво буде перенесено до Єгипту. Також Хані Ель-Хоулі повідомив, що у липні в Єгипет прибуде делегація з Китаю, щоб продовжити подальші дослідження.

Електромобіль Nasr E70 може розвивати швидкість у 145 кілометрів на годину та проїхати до 400 кілометрів без підзаряджання. Випробування імпортованих автомобілів триватимуть до чотирьох місяців за різних єгипетських умов та з різними водіями. Державна субсидія на покупку автомобіля складе близько 50 000 єгипетських фунтів (13 333 долари) для підтримки місцевого ринку. До того ж країна побудує 3000 зарядних станцій для електромобілів, де одночасно можна буде заряджати 6000 автомобілів. Половина з цих станцій буде біля будинків або робочих місць.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...