EDF ввела в експлуатацію сонячний парк потужністю 60 МВт в Ізраїлі

EDF Renewables ввела в експлуатацію сонячну електростанцію Timna потужністю 60 МВт в Ізраїлі.

Завод розташований недалеко від історичних мідних рудників Тимна на крайньому півдні країни, в долині Арава. Він складається зі 154 тисяч двосторонніх фотоелектричних панелей. У цих фотоелектричних панелях вперше в Ізраїлі широко використовується високопродуктивна двостороння технологія, що оптимізує виробництво енергії.

EDF ввела в експлуатацію сонячний парк потужністю 60 МВт в Ізраїлі
EDF ввела в експлуатацію сонячний парк потужністю 60 МВт в Ізраїлі

Реалізація проекту відповідає стратегії EDF Group щодо збільшення чистої потужності відновлюваних джерел енергії з 28 ГВт до 60 ГВт у період з 2015 по 2030 рік. А також проект підтримує мету уряду Ізраїлю по збільшенню частки сонячної енергії у структурі енергетики до 30% до 2030 року.

Проект Timna містить у собі кілька ініціатив, спрямованих на захист деяких видів місцевої фауни та флори, які знаходяться під загрозою зникнення, відновлення ґрунту. Також він зосереджений на контролі стоку рідкісної дощової води й інтеграції проекту у місцевий ландшафт.

У 2016 році компанія виграла найбільший на сьогодні тендер в Ізраїлі на експлуатацію ділянки площею 100 гектарів протягом 25 років.

EDF Renewables управляє 20 сонячними електростанціями по всій країні загальною потужністю близько 390 МВт.  А також компанія будує 14 нових проектів, включаючи плавучі сонячні електростанції.

Ці інноваційні плавучі проекти спрямовані на використання переваг великих водойм по всій країні та стримування випаровування.

Виконавчий віцепрезидент EDF Renewables за міжнародними операціями Фредерік Белою сказав: “Введення в експлуатацію сонячної електростанції Timna – це втілення у життя одного із наших найкращих проектів в Ізраїлі”.

EDF Renewables рада зробити свій вклад у розвиток відновлюваних джерел енергії у країні, застосовуючи наш досвід і наші інноваційні рішення.

EDF Renewables є міжнародним лідером у виробництві відновлюваної електроенергії з встановленою потужністю вітрової та сонячної енергії 13,8 ГВт брутто у всьому світі. Компанія EDF Renewables, в основному присутня в Європі та Північній Америці. Проте, вона продовжує розширюватися, займаючи позиції на багатообіцяючих ринках, що розвиваються, таких як Бразилія, Китай, Індія, Південна Африка та Близький Схід. Історично активно займаючись вітроенергетикою на суші та фотоелектрикою компанія наразі займає міцні позиції у галузі морської вітрової енергетики. 

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...