ПРО АРТЕНЕРГО

В 2002 році ми створили компанію, якій за 18 років вдалось пройти шлях від невеликої електромонтажної компанії до лідера в галузі енергетики західного регіону України. Сьогодні Арт-Енерго відповідає європейським стандартам ведення бізнесу та є частиною енергетичної галузі усієї української економіки.

Наша мета – створити та реалізувати в життя прозорий та економічно-привабливий механізм по залученню вітчизняних і іноземних підприємців та інвесторів для реалізації проектів альтернативної енергетики на теренах Західної України.

Ми створюємо проекти з чистого аркуша і втілюємо їх у життя, використовуючи новітні технології та сучасне обладнання провідних світових виробників, знаходимо рішення, які органічно інтегруються в існуючі мережі та допомагають нашим клієнтам ефективніше використовувати свої енергоресурси.

Основною сферою діяльності компанії Арт-Енерго є комплексна реалізація проектів зовнішнього та внутрішнього електропостачання (6, 10, 35, 110 кВ) потужних об’єктів будь-якого рівня складності від отримання технічних умов на електропостачання чи генерацію до здачі об’єкта в експлуатацію.

Споживачами наших послуг є великі виробничі та промислові підприємства України (ДП НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Українська залізниця»), торгово-розважальні та готельні комплекси, значимі інфраструктурні об’єкти, а також об’єкти альтернативної енергетики.

Компанія Арт-Енерго сьогодні  – це українська компанія з динамічним розвитком.  Ми ставимо собі за ціль вийти на європейські енергетичні ринки, тому обираємо найефективніші передові технології та залучаємо до роботи найкращих фахівців.

Наші методи ведення бізнесу відповідають міжнародним зразкам, разом із модернізацією підприємства ми інвестуємо кошти в навчання наших працівників, ініціюємо соціальні проекти та популяризуємо здоровий спосіб життя.