Модернізація велосипеда Super73-Z1

Минулого року Super73 представив купу нових моделей електричних велосипедів з кількома новими моделями високого класу. Наразі компанія зосереджена на оновленні популярної моделі бренду – Super73-Z1. Результатом модернізації є створення абсолютно нового електричного велосипеда Super73-ZX. 

Рама модернізованого електричного велосипеда стала більшою і легшою, що значно підвищило ефективність велосипеда. Тепер вона здатна перевозити мотоциклістів з  високим зростом. 

Нова модель міняє важкий сталевий каркас на легкий алюмінієвий сплав і має більш потужний двигун з піковою потужністю 1350 Вт. 

Модернізація велосипеда Super73-Z1 у новий Super73-ZX
Модернізація велосипеда Super73-Z1 у новий Super73-ZX

Той, хто подорожував на оригінальному Super73-Z1, мабуть, знає, що електровелосипед є не дуже зручним для кручення педалей. Компанія каже, що це питання вирішено. Наразі вона заявляє, що хоче укомплектувати електричний велосипед новою конструкцією рами. Завдяки цьому оновленню водію буде легше та зручніше керувати транспортним засобом. 

Також новинкою Super73-ZX є змінний акумулятор потужністю 615 Вт-год, який можна зарядити від 0 до 100% всього за 6-7 годин. Він пропонує радіус дії близько 30 миль у режимі роботи з дросельною заслінкою та близько 50 миль у режимі «ЕКО», користуючись педалями для їзди. 

Швидкість поїздки на Super73-ZX залежатиме від місцевого законодавства щодо електричних велосипедів. Компанія врахувала це, створивши набір режимів їзди, які обмежують максимальну швидкість до різних рівнів і дозволяють здійснювати педаль-асистент або операцію лише з дроселем.

Велосипед має чотири режими їзди. Перший та другий режим їзди забезпечує досягнення швидкості близько 32 км/год (20 миль/год). Третій режим розрахований на швидкість до 45 миль/год (45 км/год), а четвертий режим –  28+ миль/год. 

Велосипед також оснащений РК-дисплеєм, який підключається до супутнього додатку для смартфона Super73 через Bluetooth. За допомогою цього можна дистанційно керувати деякими функціями велосипеда. Крім того, дана функція дозволяє гонщикам знаходити маршрут до пункту призначення та керуватися ним. 

У якості додаткових опцій доступні додаткові фари та задні ліхтарі, сигнали повороту, гудок та додаткові оновлення підвіски.

Ті, хто хоче придбати новий Super73-ZX, мають бути готовити заплатити близько $1,995. Звісно, вартість є більшою за оригінал, проте і характеристики значно покращилися. Експерти зазначають, що збільшення ціни в першу чергу пов’язано з ціновим тиском в індустрії електронних велосипедів. На сьогодні більшість великих брендів підвищують ціни майже на всі свої моделі. 

Зараз Super73 приймає замовлення на новий ZX, доставка почнеться в середині липня 2021 року.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...