Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у портфель сонячних електростанцій на півдні Іспанії.

Портфель потужністю 120 МВт складається з концентрованої сонячна електростанція Gemasolar потужністю 20 МВт. А також туди входять два сонячні парки (Valle 1 і Valle 2) з параболічним жолобом потужністю 50 МВт.

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії
Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Gemasolar – перша у світі комерційна установка з технологією приймача високотемпературної розплавленої солі, яка забезпечує виключно довгий термін зберігання тепла.

За словами інвестора, проекти, розташовані в Андалусії, виробляють достатньої зеленої енергії, щоб забезпечити електроенергією еквівалент понад 84 000 іспанських домогосподарств. Разом з тим вони дозволяють уникнути викидів 126 000 тонн вуглецю на рік.

Портфель працює з 2011 року, а його власником виступає Q-Energy. Європейський менеджер, який керує активами у галузі поновлюваних джерел енергії, має великий досвід експлуатації сонячних фотоелектричних ферм, електростанцій CSP. 

Інвестиції Macquarie Asset Management були здійснені від імені своїх інституційних клієнтів через довгострокове субординоване боргове фінансування на замовлення.

Виконавчий директор приватної кредитної групи Macquarie Asset Management Том ван Рейсевік дав свої коментарі щодо інвестицій. Пан ван Рейсевік зазначив: “Іспанія поставила амбітну мету щодо збільшення потужності відновлюваних джерел енергії до 60 ГВт до 2030 року, включаючи 5 ГВт нових потужностей CSP. Ми раді знову стати партнером Q-Energy для підтримки енергетичного переходу Іспанії, забезпечуючи гнучкість і екологічно чисту електроенергію в мережі за допомогою інноваційної технології CSP.”

Партнер і головний інвестиційний директор Q-Energy Даніель Пареха сказав: “Ми раді поглибити наше партнерство з Macquarie завдяки нашому четвертому успішному спільному фінансуванню за останні роки. Наша тверда прихильність енергетичному переходу і підтримки сталого майбутнього вимагає, щоб у нас були партнери з глибоким досвідом роботи у цій галузі, такі як Macquarie. Q-Energy стала одним з найактивніших емітентів облігацій для проектів відновлюваної енергетики в Європі, розмістивши понад 2 мільярди євро в інституційних інвесторів першого рівня, включаючи Macquarie”.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...