Японія зобов’язується виділити 10 млрд доларів для сприяння енергетичному переходу АСЕАН

Міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Хіросі Каджіяма пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів фінансової допомоги країнам АСЕАН. Ці кошти підуть на досягнення прогресу в енергетичному переході.

Заходи підтримки та дорожня карта для змін були викладені під час віртуальної зустрічі з міністрами енергетики країн АСЕАН. Вони включатимуть позики та інвестиції як державного, так і приватного секторів в Японії з упором на зростання ЗПГ та поновлюваних джерел енергії.

Під час зустрічі міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Хіросі Каджіяма зазначив: “Ми, жителі Азії, не повинні пропустити цю тенденцію, а розглядати її як можливість переходу до системи чистішого суспільства, так і стійкого зростання.”

Зокрема, в Азії, де попит на енергію надалі буде тільки зростати, важливо зосередитися на різноманітному та реалістичному енергетичному переході. При цьому потрібно використовувати можливі джерела енергії та технології, беручи до уваги особливості кожної країни, а також відмінності у географічних характеристиках і фазах розвитку.

Японія зобов'язується виділити 10 млрд доларів для сприяння енергетичному переходу АСЕАН
Японія зобов’язується виділити 10 млрд доларів для сприяння енергетичному переходу АСЕАН

Фінансування є частиною Японської ініціативи по переходу на енергоносії в Азії. В межах угоди буде надана підтримка у розробці вуглецевої нейтральності та дорожніх карт переходу до енергетики. 

Японія також прагне прискорити розвиток і впровадження офшорних морських вітроенергетичних установок, що використовують аміак і водень.

Експерт з питань інфраструктури Джон Йіп з Pinsent Masons сказав: “Ця підтримка з боку уряду Японії заслуговує схвалення.” Експерт визнає, що розвинені регіональні економіки повинні зіграти роль у забезпеченні декарбонізації всього азіатського регіону. Країни, що розвиваються, як і раніше стикаються з проблемами доступності, а декарбонізація – це додаткові витрати, які деяким з цих країн може бути важко профінансувати.

Країни-члени АСЕАН, яким буде надана підтримка, включають: Бруней, Камбоджа, Індонезія, Лаос, Малайзія, М’янма, Філіппіни, Сінгапур, Таїланд і В’єтнам.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...