Новий винахід HydroFlyer розроблений для безпечної подорожі

HydroFlyer – нова концепція у світі водних розважальних заходів,  представлена у вигляді дошки. Вона була ретельно розроблена фірмою Unifoil у співпраці з канадським винахідником Джеррі Макартуром. Доступний транспортний засіб дозволяє кожному насолоджуватися абсолютно новим та екологічним способом водних розваг. Він поєднує в собі найкращі елементи серфінгу, катання на водних мотоциклах та катання в повітрі. 

HydroFlyer – це повністю електричний транспортний засіб, що складається з основної V-подібної дошки, зверху якої встановлений знімний масив керма. Запатентована система руху повітропроводу прикріплена до гідродинамічної щогли. Винахід живиться від змінної та акумуляторної літій-іонної батареї потужністю 2,4 кВт-год, яка є занурювальною та водонепроникною. 

Новий винахід HydroFlyer розроблений для безпечної подорожі
Новий винахід HydroFlyer розроблений для безпечної подорожі

Представники компанії розповіли про механізм роботи гібридної дошки. Він виглядає наступним чином: з вихідного положення вершник активує електродвигун та лопаті гвинтового сплаву за допомогою знімного контролера Bluetooth, а потім нарощує швидкість. Коли швидкість зростає приблизно до 6-8 км/год, HydroFlyer піднімається з води і дозволяє користувачеві здійснювати круїз над рівнем води.

HydroFlyer легко збирається у три основні секції: кермо, дошка та щогла. Верхнє кермо, нижня щогла та рушій кріпляться до V-подібної дошки посередині. Акумулятор розміщений у платі. 

Якщо заряд акумулятора повний – швидкість може збільшуватися до 55 км/год. У цьому разі вершник може їздити на воді до 2 годин. Дальність ходу HydroFlyer при подорожі зі стабільною швидкістю становить близько 40 км. Витративши заряд акумулятора, батарею можна підключити до будь-якої побутової розетки та зарядити його до повного стану приблизно через 3 години. HydroFlyer важить максимум 35 кг, якщо він знаходиться в повністю зібраному стані.

Щоб по-справжньому зрозуміти його унікальність, слід детально ознайомитися з елементами, що складають цей винахід:

  1. Знімне кермо – HydroFlyer може їздити з кермом для стабільності або в режимі “Surf Mode” без використання керма. Багато початківців починають свої пригоди з режиму, який дозволяє використовувати кермо. Через деякий час вони можуть від’єднати кермо, тримаючи в руках лише контролер Bluetooth, щоб рухати HydroFlyer вперед у режимі “Surf Mode”.
  2. Стійка дошка – виготовлена ​​з легких, але високощільних матеріалів, які забезпечують баланс міцності та маневреності. Компанія створила три дошки, серед яких стандартним є HydroFlyer Cruiser. Серед майбутніх моделей – надувна HydroFlyer Cloud та легкий HydroFlyer Surf Pro.
  3. Крило безпеки та щогла. Нижнє крило розроблене і випробуване компанією Unifoil та виготовлене з вуглецю та силікону Cloud Tech ™ в Австралії.
  4. Прикріпити до керма або утримувати в руці. Якщо вершник впаде у воду, контролер дистанційно зупинить двигун та гвинт. Він оснащений РК-дисплеєм, який відображає швидкість, час їзди, час автономної роботи.

Наразі HydroFlyer Cruiser є єдиною моделлю, яку можна придбати. Поточний виробничий цикл включає 200 одиниць. Винахід коштує 13 999 доларів США, з можливістю додати додаткові крила та батареї. Оплата може бути здійснена або за допомогою 50-відсоткового депозиту, або як авансовий платіж.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...