Hon Hai та Gogoro об’єдналися для розроблення глобальної системи заміни акумуляторів для електромобілів

Тайванський гігант з виробництва електроніки Hon Hai Precision Industry Co. і виробник електроскутерів Gogoro Inc. 23 червня підписали угоду про розроблення глобальної системи заміни акумуляторів для електромобілів.

Голова Hon Hai Лю Янг-Вей сказав, що згідно з меморандумом про взаєморозуміння, компанії будуть використовувати виробничі потужності Hon Hai для розширення своєї присутності на світовому ринку електричних скутерів.

Завдяки широким виробничим потужностям Hon Hai по всьому світу, Gogoro зосередиться на дослідженнях і розробленні електроскутерів, дизайні продукції. 

Hon Hai та Gogoro об'єдналися для розроблення глобальної системи заміни акумуляторів для електромобілів
Hon Hai та Gogoro об’єдналися для розроблення глобальної системи заміни акумуляторів для електромобілів

У межах партнерства Gogoro розробить план зі створення всесвітньої системи заміни акумуляторів.

Hon Hai працює над тим, щоб перейти від чистого виробництва до інтеграції розробки апаратного та програмного забезпечення.

Компанія, також відома в усьому світі як Foxconn, інвестувала у розроблення твердотільних акумуляторів і літій-залізо-фосфатних (LPF) акумуляторів для електромобілів. Вони поставили перед собою мету розробити зразок твердотільної батареї та почати комерційне виробництво до 2024 року.

За словами ринкових аналітиків, у межах співпраці з Gogoro розроблення електромобілів Hon Hai буде розширюватися від чотириколісних до двоколісних транспортних засобів і від виробництва акумуляторів до систем заміни акумуляторів.

Тим часом засновник і генеральний директор Gogoro Хорас Люк сказав, що завдяки партнерству з Hon Hai, компанії зможуть поставляти свою продукцію до великих міст світу.

Крім Hon Hai, Gogoro також працює зі стартапами в Європі, щоб запустити сервіси по обміну електронними скутерами. Компанія хоче використовувати свою розгалужену світову виробничу базу, щоб допомогти Gogoro створити виробничі лінії електронних скутерів у Китаї та Індії. У цих країнах Hon Hai виробляє iPhone для Apple Inc. і технічні пристрої для інших міжнародних брендів.

Останнім часом Hon Hai просуває ініціативу «3 плюс 3» з метою диверсифікації асортименту своєї продукції та збільшення прибутку. Ініціатива «3 плюс 3» відноситься до трьох галузей, що розвиваються. А саме це стосується електромобілів, роботів і цифрової охорони здоров’я. Ці галузі розвиваються шляхом застосування штучного інтелекту, напівпровідників і комунікаційних технологій. Розробка електромобілів посідає центральне місце у цій ініціативі, оскільки вона вибудовує ланцюжок постачання електромобілів.

Hon Hai також просуває відкриту платформу MIH для надання рішень розробникам електромобілів, яка, за її словами, буде служити «Android для електромобілів». Наразі понад 1600 фірм у всьому світі приєдналися до платформи.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...