Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися недоліки у  виробництві металів, що використовуються в акумуляторах для електромобілів та побутової електроніки.

Утилізація є єдиним способом досягти безпечного виробництва  електромобілів та створити більш надійний внутрішній ланцюжок поставок ключових матеріалів для акумуляторів. Автовиробники хочуть менше залежати від внутрішнього видобутку корисних копалин. Відповідно до звіту, адміністрація також досліджує шляхи зменшення використання металу в батареях. Проблема полягає в тому, що видобуток і перероблення рідкоземельних мінералів та інших матеріалів не дуже корисні для навколишнього середовища. План адміністрації, як повідомляється, спрямований на велике екологічне перероблення акумуляторів. Його ідея полягає в тому, що як тільки акумулятор EV досягне кінця свого терміну експлуатації, його компоненти розіб’ють та перероблять таким чином, щоб створити в США нові батареї для нових автомобілів. 

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів
Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

“Якщо циркулярно постачати літій, не буде необхідності добувати та переробляти новий літій. Таким чином, нам вдасться захистити навколишнє середовище та своє здоров’я. Завдяки переробці можна домогтися зменшення потреби в новій сировині, таких як мідь (на 55%), літій (на 25%), нікель і кобальт(на 35%)”, – повідомляє уряд. Без цієї переробки США до 2040 року може зіткнутися з 8 мільйонами тонн брухту акумуляторів, викинутих на звалища.

Наразі вже багато автовиробників світу оголосили про нові плани переробки акумуляторів, проте далеко не всі в Сполучених Штатах. Однак, якщо адміністрація Байдена прийме план переробки, кількість автовиробників з екологічними ідеями значно збільшиться. 

Volkswagen заявив, що буде видобувати до 95% сировини, з можливими планами створити завод з переробки в США.

Нещодавно компанія General Motors уклала партнерський договір з офіційним утилізатором, який базується в Канаді, для своїх батарей Ultium. Першим автомобілем, який використовуватиме ці акумулятори, стане електричний пікап GMC Hummer EV 2022 року, виробництво якого планується розпочати пізніше цього року.

У 2018 році BMW уклав угоду про утилізацію акумуляторів на європейському ринку з бельгійською фірмою Umicore. Вони мають на меті відновлювати матеріали зі старих акумуляторних батарей та безпосередньо розміщувати їх в нових акумуляторах, вироблених шведською фірмою Northvolt.

Компанія Tesla також оголосила про плани створення центру переробки акумуляторів. Відбуватиметься це на заводі “Гігафабрика” в Неваді. Вони планують відновлювати акумулятори як з автомобілів клієнтів, так і з власних досліджень та розробок. 

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...