Естонський виробник автономних автомобілів Auve Tech націлений на глобальне розширення за допомогою водневих автобусів

Завдяки амбіційним планам глобального розширення, якими керуватиме колишній прем’єр-міністр Естонії Тааві Рийвас, Auve Tech готова впроваджувати автономні транспортні рішення у повсякденне життя.

На цей момент компанія розробила два прототипи: транспортний засіб на водневому паливі, розроблений у співпраці з Університетом Тарту, та автомобіль з використанням суперконденсаторів від Skeleton Technologies. 

Ідея полягає в тому, що цим транспортним засобом можна їздити цілодобово та без вихідних, використовуючи його швидку зарядку в дорозі на зупинках. Суперконденсатори дозволять повністю зарядити човникові батареї всього за 11 секунд. Він призначений для вирішення проблеми в аеропортах та інших сервісних терміналах, де потреба в постійному перевезенні ніколи не закінчується.

Естонський виробник автономних автомобілів Auve Tech націлений на глобальне розширення за допомогою водневих автобусів
Естонський виробник автономних автомобілів Auve Tech націлений на глобальне розширення за допомогою водневих автобусів

Традиційний електромобіль може працювати до 8 годин, але цього може бути недостатньо для 12-годинної зміни. Повна зарядка традиційного акумулятора займає кілька годин. Це призупиняє операцію або створює необхідність керувати додатковим автомобілем. Тому в деяких місцях у майбутньому транспортний засіб, що працює на водні, і суперконденсаторі, буде більш придатним для використання. 

У даний час основними партнерами є Фінляндія, Німеччина та США. Більша частина співпраці здійснюється з діючими компаніями, завдяки чому можна залучати машини до різних міжнародних пілотних проектів. Представник компанії заявив: «Наші автобуси почали працювати у Фінляндії на початку вересня під керівництвом компанії Roboride. Ми також маємо партнерські відносини з німецькою компанією Pylot, яка пропонує нам можливості, необхідні для дистанційного управління транспортним засобом».

Відгуки пасажирів від використання автомобіля позитивні. Більшість випадків використання є 1-разовими дослідженнями, і оскільки це дуже інноваційна технологія, яку багато хто переживає вперше, споживчий досвід також дуже цікавий.

Читайте найцікавіші еконовини АРТ-ЕНЕРГО в Telegram та Фейсбуці

Подібні статті

коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне

Macquarie Asset Management інвестує 90 мільйонів євро у сонячну енергетику в Іспанії

Macquarie Asset Management – спеціаліст, що надає клієнтам спеціалізовані інвестиційні рішення з широким спектром можливостей, має намір інвестувати 90 млн євро у...

Symbio Infrastructure обрала Siemens Energy як постачальника технологій для першого у світі заводу зі зрідження природного газу

Канадська Symbio Infrastructure («Symbio») і німецька Siemens Energy оголосили про укладення угоди. Згідно з угодою Siemens Energy надаватиме інженерні послуги, комплексне обладнання...

Байден наголошує на утилізації акумуляторів для електромобілів

Адміністрація Байдена наголошує на збільшення масштабів утилізації акумуляторів для електромобілів. Поштовхом до цього став висновок 100-денного огляду прогалин у ключових областях. Розглядалися...